One piece RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One piece RPG

Polski RPG o anime One piece
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tratwa

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Tratwa   Tratwa EmptySob Paź 11, 2008 6:19 pm

Dosyć duża tratwa na wschodniej części wyspy, chociaż tak na prawdę trudno nazwać ją tratwą, gdyż są to tylko duże kłody drzewa połączone ze sobą. Wchodzą one częściowo w wyspę, a w rogach znajdują się flagi marines.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPią Lis 28, 2008 8:21 pm

Podchodzę powolnym krokiem przed tratwę... A właściwie przed kilka desek złączonych przed sobą. Geez, wolałbym na to nie wchodzić... Patrzę na flagi łopoczące na wietrze. ~Tutaj mamy się zebrać, nie?~ Z powątpiewaniem patrzę na tą kryptę. ~Zdecydowanie wolałbym tu nie wchodzić, ale...~
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptySob Lis 29, 2008 11:31 am

Przygląda się z "tratwie". Um.. to na pewno wytrzyma? Nie będąc pewna, czeka aż ktoś wejdzie pierwszy, ale później zmienia zdanie i sama wchodzi. No cóż ktoś musi się poświęcić. Hehe. Ciekawe co nas czeka.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptySob Lis 29, 2008 12:05 pm

Jacyś marines popychają Hawarda i Risę, bardziej na środek "tratwy". Z wody wyskakuje syren z butami jakie nosi klaun oraz jakimiś dziurami na twarzy i rękach, przypominające przyssawki ośmiornicy.
- A może wolałbyś spędzić godzinę pod wodą? - zapytał syren lekko zdenerwowany, zacisnął dłoń w pięść, ale nie uderzył chłopaka. Spojrzał w stronę dziewczyny z politowaniem malującym się na twarzy.
- To chuchro ma walczyć z nim? - zapytał odwracając głowę w stronę jakiegoś marines, który nie wiadomo kiedy pojawił się obok jednej z flag.
- Test bojowy... zobaczymy na co was stać... - powiedział uśmiechając się szeroko.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptySob Lis 29, 2008 1:04 pm

Huh? Spoglądam się pytająco na Marines. ~Więc cała ta impreza ogranicza się do walki... zaraz, zaraz.~ Spoglądam na wszystkich pytająco. Że ja niby mam walczyć z Risą na śmierć i życie? Pytam się z niedowierzaniem. Dla mnie atakowanie dopiero co poznanej towarzyszki jest zbyt wielkim szokiem.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyNie Lis 30, 2008 3:58 pm

- Wolisz zemną ? - zapytał lekko zdenerwowany marines, a jego pięść jeszcze bardziej się zacisnęła. Wszyscy zgromadzeni tu marines spojrzeli na Ciebie z politowaniem za wyjątkiem syrena widocznie miał chęć rozwalić ci głowę, jednak powstrzymywał się.
- Zaczynajcie za nim naprawdę się zdenerwuje... macie walczyć na śmierć i życie ty i twoja przyjaciółka - powiedział cicho jakiś marines stojący niedaleko was, nie wydawało się by źle wam życzył.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:06 pm

Walczyć? Ale zaraz.. zaraz.. ja nie walczę! Jestem bardziej ... dyplomatką.. czy coś.. Na jej twarzy malowało się poddenerwowanie. Myśl o doświadczeniu bólu nie dawała jej spokoju. Poza tym dlaczego mam walczyć z kimś z kim miałam współpracować? Czy na tym polega bycie marines? Co chwila spoglądała na kolegę, by dokładnie przyjrzeć się jego wyrazowi twarzy.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:09 pm

- Nie ma żołnierzy, którzy nie walczą... a przyjaźń nie powinna wpłynąć na twoje zachowanie, gdyby twój kompan okazał się zdrajcą - powiedział syren utrzymując poważną twarz, jednak jego dłoń rozluźniła się
- A więc zaczynajcie - powiedział już lekko się uśmiechając, mogło to być trochę dziwne, że tak szybko zmieniał swoje zachowanie, ale test był dla niego najważniejszy i nie miał ochoty przeciągać jego początku.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:15 pm

~Cholera, i jak się złożyło? Że będziemy walczyć między sobą na początku? Geez.~ Mimo wszystko niechętnie wyciągam jedną katanę. Wpakowałem się w niezłe tarapaty. Narzekam, wzdychając. ~Skoro nie ma wyboru, zakończę to szybko i w miarę bezboleśnie.~ Chwytam ją w dwie ręce, po czym biegnę na Risę i zadaję cięcie tyłem katany, lecz wolne i do uniknięcia. Tylko po to, żeby blisko niej szepnąć. Nie martw się, nie zabiję cię! Ale powinniśmy dać z siebie wszystko! Potraktujmy to jak trening!
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:21 pm

Od razu z mieczem! Poczuła jak serce wyrywa się jej z piersi. Nie wiedziała co ma zrobić więc odchyliła się próbując uniknąć ataku, jednak nie na tyle by usłyszeć co mówił jej kompan.
Nie zabicie mnie będzie trudne! Szepnęła. Jestem zbyt łatwym celem.. pomyślała do siebie z rozpaczą. Ja walczę wręcz, a on kataną... Spróbowała uderzyć chłopaka z wykopu, nawet jeśli się jej udaje/ nie udaje to zaraz po tym dosuwa się dalej od niego.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:28 pm

- Czyżby szermierzyk był taki słaby - odezwał się syren, a jeden z marines wycelował w Hawarda lufę pistoletu, był poważny więc wystarczył tylko mały znak, by kula wyleciała z lufy i trafiła chłopaka. Haward dostał w bok, jednak nawet nie drasnął Risy przez te swoje wolne ruchy, Risa robiła wszystko zgodnie z swoimi zamierzeniami.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:36 pm

Risa zobaczyła lufę pistoletu wycelowaną w chłopaka. Jej wzrok spoczął na nim i jakby krzyczał "oni widzą ze nie dają z siebie wszystkiego". No dalej.. Dość ospale podbiegła do chłopaka i zamachnęła się na niego lewą ręką. No dalej ... to tak jak bójka w przedszkolu...!
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:43 pm

~Cholera, jest źle...~ Mój wzrok zatrzymuje się na wzroku Risy. I wszystko jasne. ~Cholerne dranie, tak wygląda to Marines?~ Zadaję sobie pytanie w myślach. Jednak nie czas na to. Albo będę poważny, albo... Nagle w moich oczach można zobaczyć błysk determinacji. ~Niech to będzie prawdziwy trening!~ Chwytając mocniej rękami katanę wykonuję piruet, żeby wyminąć cios Risy, a następnie zadaję jej mocne cięcie tyłem ostrza katany w brzuch. Nieważne czy mi się uda czy nie, odskakuje, wyciągając przy okazji drugą, po czym zadaję serię cięć wciąż tyłem ostrza, mając na uwadze to, że Risa walczy wręcz, a drugą kataną blokuje ciosy, które są we mnie wymierzone.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:48 pm

Risie brakowało zdecydowania przez co jej ciosy nie były ani takie silne, anie pewne, jednak i tak Haward dostał w szczękę, jednak cios nie jest zbyt mocny, Risa dzięki instynktowi unika serii cięć, ale nie uniknęła pierwszego silnego ciosu, który ją zabolał nie na żarty. Chociaż była szybka i zręczna Risie brakowało siły i wytrzymałości, przez to jej równowaga mogła zostać delikatnie zachwiana.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:54 pm

Przeszywający ból przechodzi całe jej ciało. jest w szoku i pada na kolana. To boli... Wygląda jakby zaraz miała się rozpłakać. Nie mogę pokazać ze jestem aż tak słaba bo to może zaważyć na tym czy Hawardowi uda się zdać. Dość tej szopki. Eh. To nie fair! Powiedziała do stojących obok Marines. Jakby nie patrzeć... wstała na równe nogi. Ja walczę w ręcz a on kataną. Nie mam szans nawet zbliżyć się do niego, nawet jeśli mam to na moim poziomie to nie możliwe. Weźcie to pod uwagę. Znowu ruszyła na Hawarda. W połowie drogi wślizgując się przed niego i uderzając z wykopu z dołu.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyPon Gru 01, 2008 11:58 pm

Masz rację, ale w życiu nie będzie nikt się pytał o to. Jeśli walczysz przeciwko szermierzowi, znajdź jego słabość i go rozbrój! I wykorzystaj co masz! Mówię surowym głosem. ~Au... to bolało. Jest szybka...~ Myślę o szczęce, krzyżując ręce (jak Zoro Oni Giri) kiedy Risa się zbliża do mnie... Delikatnie kucam, przygotowując się do skoku, a następnie mocno się odbijam, rozprostowując ręce i zadaję krzyżowe cięcie, wciąż tyłem katany.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:03 am

- Kończcie to... tylko jeden przeżyje - powiedział uśmiechając się wrednie syren i zerknął na marines trzymającego pistolet. Risa wykonując wślizg i wykop nie dosięgłaby Hawarda jednak ten przykucnął i zarobił w krocze, ale ignoruje ból uderzając dziewczynę w plecy. Wydaje się, że to już koniec, do chłopaka dopiero teraz dociera ból, ale dziewczyna czuje nie mniejszy, chociaż może i większy niż jego.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:08 am

Shit! To głupie. Jedną ręką stara się pomasować plecy. Sam sobie kończ! Grr. Rozgląda się nerwowo po tratwie. Znowu stara się zaatakować Hawarda jednak teraz bardziej agresywnie. Zabiega go z boku wykonuje wymach, który jednak jest tylko blefem, odwróceniem uwagi od ręki którą zza paska wyciąga nieużywany pistolet. Nie strzela z całej siły próbuje uderzyć chłopaka tyłem broni w tył głowy.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:16 am

~Cholerni... faszyści... niby Marines są tacy jak piraci?~ Zadaję sobie pytanie, zaciskając zęby z bólu. Na razie jednak ignoruje to. Muszę to skończyć, albo jeden z nas zginie. Jedną kataną się podpierając zadaję cięcie drugą, oczywiście odwrotną częścią katany, celując w brzuch tam, gdzie wcześniej trafiłem. Wkładam w ten cios resztkę swoich sił.
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:23 am

Zanim zdążyliście chociaż siebie dotknąć pomiędzy wami pojawił się syren i złapał was za koszulki.
- Powiedziałem kończcie to... - rzucił chłopakiem w tratwę, tak że rozległ się głośny huk, a ona cała się zachwiała. Wyciągnął zza pasa nóż i podał go Risie
- Zabijesz go czy nie... - powiedział wyglądając na wściekłego, Haward nawet nie mógł się ruszyć, ból sparaliżował go. Teraz była widoczna różnica pomiędzy nimi, a Syrenem.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:28 am

Hawa-! Nie dokończyła bo poczuła na sobie wzrok Syrena. Spojrzała na nóż. Opierała się chwilę jednak wzięła go do ręki. Postawiła krok naprzód i z rozmachem odwróciła się w stronę syrena. Rękę miała wyprostowaną a nóż wycelowany w jego stronę. A co jeśli zabiłabym Ciebie? W sumie to to samo prawda? Jesteśmy po tej samej stronie... co to zmienia. Nie mogła powstrzymać drgania ręki, więc jej strach był widoczny. Dodatkowo głos co chwila więzł jej w gardle. Ale była na wszystko gotowa. Droga ucieczki, droga ucieczki...
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:33 am

Stój... Risa... Z wysiłkiem wypowiadam te słowa. Nie... mów... tak... Zabij... mnie... Ratuj... siebie... Ciężko dyszę, leżąc na tratwie. Więc tak to się kończy... Cała moja przygoda w Marines, moje marzenia, moje cele... Nigdy już nie zobaczę rodziny. Nie w tym życiu. ~Szkoda... Wybaczcie mi...~ Żałuje najbardziej, że się z nimi nie pożegnałem. ~Przynajmniej... wiem już jacy są Marine.~ Mimo bólu i sytuacji uśmiecham się. Aż chce mi się śmiać, kiedy widzę, jakie to... żałosne... Jakie to... ciężkie... Jakie to... śmieszne?
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:34 am

- Heh... nie dałabyś rady, ale zdaliście - powiedział uśmiechając się szeroko i zaśmiał się wesoło, do was podbiegło paru marines, którzy opatrzyli Hawarda i pomogli dziewczynie opuścić tratwę.
- Nie możemy pozwolić na zabijanie marines dla czyjejś zachcianki - odezwał się syren tuż przed tym jak zniknął w wodzie.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:40 am

He..he... tak myślałam. Jak małe dzieci.. stać ich tylko na popisy. Jedną ręką stara się powstrzymać drżenie drugiej. Wcale nie.... nie myślałam że się uda.. myślałam ze naprawdę będę musiała go zabić. Boli. Przycisnęła skrzyżowane ręce do obolałego brzucha. Zeszła z tratwy. Teraz dokąd? Obejrzała się by sprawdzić co z jej kompanem.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa EmptyWto Gru 02, 2008 12:45 am

Z moim stanem nie jest lepiej. Po rzuceniu przez syrena boli mnie dosłownie wszystko, w dodatku tzw. "punkt poniżej pasa"... też. ~Cholera, grają naszymi uczuciami... To było spodziewane, ale i tak draniom nie wybaczę.~ Przeklinam w myślach, czekając na opatrzenie. Wybacz, Risa! Trochę mnie poniosło... Mimo poobijania uśmiecham się szeroko. Następnym razem jeśli stracę nerwy... walnij mnie zdrowo! Śmieje się, lecz po chwili zaciskam znów zęby z bólu. ~Ten syren... jest moim pierwszym celem.~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tratwa Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa Empty

Powrót do góry Go down
 
Tratwa
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One piece RPG :: East Blue :: Shell-
Skocz do: