One piece RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One piece RPG

Polski RPG o anime One piece
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tom Grinte

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tom Grinte

Tom Grinte


Male Liczba postów : 28
Age : 31
Zawód : Ronin
Ranga : Nowy
Pochodzenie : East Blue --> Shell
Registration date : 22/11/2008

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyNie Lis 23, 2008 12:08 am

Imię: Tom Edvard

Nazwisko: Grinte

Wiek: 21

Pochodzenie: East Blue --> Shell

Rasa: Człowiek

Zawód: Najemny ochroniarz (dawniej)/Ronin (obecnie)

Akuma no mi: Kitsune Kitsune no mi: model Red (Owoc Lis Lis: model Czerwony)

Ekwipunek: dwie katany (Zettai Akumo i Hinamatsuri --> na polski Koszmar Absolutny i Święto Marionetek)

Bele: 0

Statek: brak

Załoga/organizacja: brak

Wygląd: Po przemianie w lisa i Normalny wygląd

Cechy szczególne: Rozdwojenie jaźni (zmiana zachodzi rzadko-jedynie w pewnych kluczowych momentach np. gorsza połowa ujawnia się tylko w czasie walki) Dobra połowa ma nie co dziwne poczucie humoru, nie lubi sie przemęczać oraz jest miła dla każdego. Zła strona uważa się za nie pokonaną, kocha znęcać się nad bezbronnymi i unika walki jedynie z tymi ,,zaakceptowanymi na poważnie" przez dobrą połowę.

Historia:

-Ehh...kolejny baka, który wtyka nos w nie swoje sprawy...A co cię obchodzi moja historia? No dobra, ale oczekuje, że postawisz mi sake.
[Popija]
-Ahh...świetne sake...no dobra...chciałeś poznać mój życiorys? Więc słuchaj. Jako siedmioletnie dziecko zostałem opuszczony przez ojca-pirata na wyspie rojącej sie od marines. Dostałem nóż i trochę pieniędzy...a wiesz co staruszek powiedział ,,na do widzenia"? Powiedział: ,,Jeśli komuś o mnie powiesz-zabiję!" Miły tatulek, nie?
No cóż będąc takim brzdącem jedyne co mogłem zrobić to pójść do miasta i szukać pomocy wśród marynarzy, lecz tego nie zrobiłem. Szłem wzdłuż plaży aż niespodziewanie natknąłem się na mały domek przy molo. Mieszkała w nim uprzejma kobieta-nosiła imię Silvia. Nie miała dzieci, za to była dość popularna wśród bandytów, złodziei i innych tego typu person. Właśnie kilka dni temu postanowiła porzucić dawne życie i osiedlić się na tej bezpiecznej wysepce z dala od Grand Line. Jak się okazało nasza dwójka miała taki sam talent do pakowania się w niezłe bagno (w sensie kłopoty). Szybko staliśmy się rodziną-trochę dziwną, ale prawdziwą i zgraną.
Oprócz podstawowych mądrości ,,matka" przekazała mi jeszcze jedną ważną umiejętność-sztukę posługiwania się dwiema katanami. Było ciężko...jednak trzeba przyznać, że jej liczne uwagi, hiper kopniaki za lenistwo itp. dały do zrozumienia.

Mając siedemnaście lat zacząłem pracować jako najemny ochroniarz, bo pieniądze na drzewach nie rosną, a staruszka zachorowała na jakieś paskudztwo...tiaa...W czasie srogiej zimy nabawiła się jeszcze grypy i umarła przekazując mi swoje ostatnie słowa: ,,Dbaj o siebie i wypij za mnie łyk sake". Tamtego dnia również pochowałem ją w miejscu, które przypominało jej o dawnych czasach, ale to tajemnica. Jak obiecałem wypiłem za nią , lecz w domu było rano więcej pustych butelek niż kiedykolwiek.

Ostatnie co mogłem teraz zrobić to sprzedać ,,majątek" i odejść, bo jak stwierdził pewien sprzedawca w Shell: ,,Wy młodzi pojawiacie się i znikacie zbyt szybko jak na moje stare ślepia". Za pieniądze kupiłem Hinamatsuri od dziwnego biedaka, który przysięgał na własne życie, że ta broń pochodzi od kowali z Grand Line. Zettai Akumo posiadłem we władanie po wspaniałej mistrzyni.

Co?! Pytasz, czy to wszystko? Oczywiście, ze nie!

Obecnie mam dwadzieścia jeden lat, jestem roninem i szukam swojego miejsca na tej przeklętej ziemi. Nie martw się-długo nie zostanę w tej dziurze. Wypełnię jutro zlecenie i wypływam w poszukiwaniu przygód...kto wie? Może przyłącze się do wojny Piraci vs. Marines...W każdym bądź razie ludzie z natury są istotami ciekawymi świata. A ja nie wyróżniam się w tym aspekcie.

[Wstaje, odwraca się plecami i wychodząc z karczmy mówi]

Trzymaj się przyjacielu...morze jeszcze się spotkamy!


Statystyki:

Cechy główne:

Siła: 11
Zręczność: 9
Szybkość: 12
Wytrzymałość: 8

Umiejętności bojowe:

Walka dwiema katanami: 15

Walka wręcz: 5

Specjalne zdolności i style bojowe:

Nintoryu: 10

Soul Protect

[Ochrona Duszy] Specjalna umiejętność, pozwalająca na używanie dwóch katan jednocześnie z taką szybkością iż przeciwnikowi wydaje się, że jest ich więcej niż dziesięć.

Umiejętności: brak

[P.S. Przepraszam, za tak słabą historię, ale dziś jakoś nie mam motywacji. Nie wiem jak będę stał z czasem, dlatego napisałem to teraz.]


Ostatnio zmieniony przez Tom Grinte dnia Nie Lis 30, 2008 12:59 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyPon Lis 24, 2008 11:46 pm

Owoc przyznany, karta zaakceptowana, ale nie do końca. Czy soul protect nie jest zbyt ograniczone? Wystarczy sama walka dwoma katanami tyle, że jako specjalna zdolność i wtedy Soul protect będzie mógł być techniką danego stylu
Powrót do góry Go down
Tom Grinte

Tom Grinte


Male Liczba postów : 28
Age : 31
Zawód : Ronin
Ranga : Nowy
Pochodzenie : East Blue --> Shell
Registration date : 22/11/2008

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyPią Lis 28, 2008 2:10 am

Czyli mam połączyć te dwie umiejętności?

[P.S. Co was tak mało na to forum wchodzi?]
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyPią Lis 28, 2008 4:55 pm

Soul Protect może być techniką walki dwoma katanami, a staty powinny wyglądać tak

Siła: 11
Zręczność: 9
Szybkość: 12
Wytrzymałość: 8

Umiejętności bojowe:

Walka katanami: 15

Walka wręcz: 5

Specjalne zdolności i style bojowe:

Nintoryu: 10

I Soul Protect nie będzie na samym początku dobrze Ci wychodził

[Haward, nie ma czasu. Ja mam remont w domu, ale jak będzie paru graczy to poprowadzę wam sesję i będę częściej. Co do reszty to już chyba przestali grać.
Powrót do góry Go down
Tom Grinte

Tom Grinte


Male Liczba postów : 28
Age : 31
Zawód : Ronin
Ranga : Nowy
Pochodzenie : East Blue --> Shell
Registration date : 22/11/2008

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyNie Lis 30, 2008 12:59 am

Tak może być?
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyNie Lis 30, 2008 10:39 am

Akcept tylko Soul Protect możesz używać od 15 siły, 22 szybkości oraz 15 zręczności i 20 nintoryu
Powrót do góry Go down
Ski D. Ejs




Male Liczba postów : 1
Registration date : 15/02/2009

Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte EmptyPon Lut 16, 2009 11:25 pm

spam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tom Grinte Empty
PisanieTemat: Re: Tom Grinte   Tom Grinte Empty

Powrót do góry Go down
 
Tom Grinte
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One piece RPG :: Przedsionek :: Karty postaci-
Skocz do: