One piece RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One piece RPG

Polski RPG o anime One piece
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kwatery Marines

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Kwatery Marines Empty
PisanieTemat: Kwatery Marines   Kwatery Marines EmptyNie Gru 07, 2008 9:58 pm

Są to główne kwatery położone na szczycie wzgórza wyspy. Tutaj śpią Marines, przynajmniej ci z niższą rangą. Budynek jest oczywiście zadbany, posiada wiele pokoi oraz ma w środku łóżka oraz portrety jakiś sławnych Admirałów... Ale to nie są luksusy, powiedzmy. Każdy więc patrzy z zazdrością na położone obok kwatery oficerskie, no ale cóż...
-----------------------
~Nie jest tak źle...~ Myślę sobie, patrząc na budynek. ~W końcu kiedyś trzeba było przetrzymać kilka dni spędzonych wśród beczek.~ Z tą myślą wchodzę do środka, pozdrawiając oraz wymieniając się nazwiskami z Marines, których mijam. W końcu dochodzimy do pomieszczeń sypialnych, gdzie jest parę pryczy już dla nas przygotowanych. Siadam na jednej. I jak ci się podoba, Risa? Pytam się mojej towarzyszki, która wchodzi za mną.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Kwatery Marines Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Marines   Kwatery Marines EmptyWto Gru 09, 2008 7:32 pm

No pięciogwiazdkowy hotel to nie jest.. hah zaśmiała się. Ale nie należy narzekać. Czy dobrze pamiętam? Jutro wyruszamy? Czy mi się zdawało? A no i co myślisz co nas czeka? I.. ciekawe ile osób z nami jeszcze będzie.. nie żebym narzekała na brak towarzystwa. Uśmiechnęła się serdecznie do kompana. Zastanawia mnie też brak obecności innych kobiet.. i jeszcze kilka.. inn.. spojrzała na chłopaka Znowu się zagadałam. Przepraszam : P
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Kwatery Marines Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Marines   Kwatery Marines EmptyCzw Gru 11, 2008 2:43 pm

Nie szkodzi! Siadam na pryczy, szeroko ziewając. Jak będzie, to się przekonamy... W każdym razie prawdopodobnie nie będzie tak źle, w końcu będzie wielu Marines oprócz nas, a nie na szalupie. Mimo wszystko słysząc o zagrożeniach, wolałbym być obok kapitana. Mówię z lekko przerażającym tonem. Ale cóż... więc musimy się wyspać. Dobranoc! Padam na łóżko i od razu zasypiam, po całym dniu roboty.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Kwatery Marines Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Marines   Kwatery Marines EmptyNie Gru 14, 2008 10:33 am

.. Dobranoc. Powiedziała z uśmiechem. Jeszcze raz rozejrzała się po pomieszczeniu, po czym jej wzrok spoczął na chłopaku. Szybko zasypia. Pomyślała. Wyciągnęła zdjęcie. Przyglądała się mu przez dłuższy czas z utęsknieniem, po czym zasnęła. Na boku, nogi wciąż zwisające ku podłodze. Rano przysporzy ją to o nie byle jaki ból pleców.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kwatery Marines Empty
PisanieTemat: Re: Kwatery Marines   Kwatery Marines Empty

Powrót do góry Go down
 
Kwatery Marines
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One piece RPG :: East Blue :: Shell-
Skocz do: