One piece RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One piece RPG

Polski RPG o anime One piece
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Boa Niguri

Go down 
AutorWiadomość
Boa Niguri

Boa Niguri


Male Liczba postów : 1
Registration date : 31/05/2012

Boa Niguri Empty
PisanieTemat: Boa Niguri   Boa Niguri EmptyCzw Maj 31, 2012 10:50 pm

Imię: Niguri

Nazwisko: Boa

Wiek: 17

Pochodzenie: Shikimotsuki

Rasa: Ludzie

Zawód: szermierz, początkujący kowal

Akuma no mi: -

Ekwipunek: 2 katany własnej produkcji ze stopu aluminium-stali miękkiej (Wnętrze katan) oraz tytanu-stali średniej (krawędzie + ostrze), oraz prosty naszyjnik ze srebra (pamiątka po dziadku).


Bele: 500000

Statek: łódka (Długość 5m / Biały trójkątny żagiel / 2 małe schowki na rufie i dziobie / prosty ster wiosłowy / 2 wiosła piórowe)

Załoga/organizacja: -

Wygląd: Jak na awatarze.

Cechy szczególne: Wierny przyjaciołom, nie zostawia swoich w potrzebie.

Historia: Wychowywał mnie dziadek, jednak gdy miałem 7 lat wysłał mnie do szkoły szermierskiej, w której mógłbym stać się silniejszym. Kiedy się żegnaliśmy ofiarował mi prosty srebrny łańcuszek w kształcie koła z dziwnym znakiem na środku. Tam, od mistrza sali nauczyłem się sztuki posługiwania się 2 mieczami. Dodatkowo pobierałem lekcję kowalstwa od największego mistrza tej sztuki na wyspie.
W wieku 10 lat już potrafiłem wykuć najzwyklejsze miecze, czy topory. Ale żaden z nich nie spodobał mi się tak jak te zielone bliźniacze, które wykułem w wieku 13 lat.
W wieku 14 lat zostałem mistrzem miejscowego turnieju, ponieważ coś się wydarzyło w finale, tak jakby na krótką chwile zatrzymał się czas a potem mój przeciwnik padł nieprzytomny na ziemię. I od tamtej pory mieszkam na własną rękę, utrzymując się ze sprzedaży wyrobów kowalskich.
A teraz, gdy mam już 17 lat chcę wyruszyć w świat i zostać najlepszym szermierzem na świecie.

Statystyki:

Cechy główne:

Siła: 10
Zręczność: 7
Szybkość: 15
Wytrzymałość: 8

Umiejętności bojowe: Do rozdania mamy tyle pkt. ile przewiduje rasa.

Walka kataną : 16

Walka wręcz: 5

Specjalne zdolności i style bojowe:

- walka dwoma katanami naraz. (nitoriou - może być źle zapisane, więc proszę o poprawę w razie potrzeby)
- wyrób broni.

Umiejętności:

*taniec ostrzy - postać robi krótki, lecz potężny i szybki ruch obrotowy, w wyniku czego tworzy się małe tornado, które tnie i unosi przeciwnika w góre (coś podobnego do techniki zoro'san)
Powrót do góry Go down
 
Boa Niguri
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One piece RPG :: Przedsionek :: Karty postaci-
Skocz do: