One piece RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One piece RPG

Polski RPG o anime One piece
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Okręt Marines

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Okręt Marines Empty
PisanieTemat: Okręt Marines   Okręt Marines EmptyNie Paź 05, 2008 10:53 pm

Okręt marines
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Okręt Marines Empty
PisanieTemat: Re: Okręt Marines   Okręt Marines EmptyPon Paź 06, 2008 7:17 pm

A Ty dlaczego wstąpiłeś do Marines? Zapytała wchodząc na pokład. Cieszyła się jak dziecko, że będzie miała jakiekolwiek zajęcie, jednak starała się tego za bardzo nie okazywać. Nie chciała nikogo zdenerwować. Za bardzo też nie wiedziała od czego zacząć więc bacznie obserwowała pokład starając się zapamiętać każdy szczegół.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Okręt Marines Empty
PisanieTemat: Re: Okręt Marines   Okręt Marines EmptyPon Paź 06, 2008 7:43 pm

Ale pucybutem nie zamierzasz chyba zostać do końca życia... Dodaję lekko kpiącym głosem do komentarzy na temat wysokich stanowisk ~Żeby mieć zajęcie... ale powód.~ Komentuję w myślach. A co co mojego powodu... Tu wchodzą tradycje rodzinne, zainteresowanie Marines oraz zbierana przez laty nienawiść do piratów i piractwa... Należy tą plagę usunąć, zanim zniszczy świat. Odpowiadam zdecydowanie, jednocześnie również się rozglądając, ale ja oceniam konstrukcję, typ oraz stan statku. Dopiero potem zapamiętuje szczegóły. ~Mam nadzieję, że to nie jest zabita dechami krypta...~
Powrót do góry Go down
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Okręt Marines Empty
PisanieTemat: Re: Okręt Marines   Okręt Marines EmptyPon Paź 06, 2008 10:30 pm

- Dobra, koniec obijania. Szorować pokład lenie, wyruszamy do Shell - powiedział jakiś szczupły facet wyglądający na kapitana tego okrętu. Po chwili przywlokła się beczka to znaczy jakiś człowiek o gabarytach zbliżonych do beczki i nie były to mięśnie. Podszedł do Hawarda i dłonią złapał go za policzki ściskając je
- Jestem waszym szefem - wiedzieliście to i bez tego, gdyż na jego brzuchu znajdował się wielki napis "SZEF". Puścił chłopaka, a okręt powoli ruszał.


(Dacie już odpisy na otwartym oceanie, ten temat zostanie skasowany po waszych odpisach na otwartym oceanie)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Okręt Marines Empty
PisanieTemat: Re: Okręt Marines   Okręt Marines Empty

Powrót do góry Go down
 
Okręt Marines
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kwatery Marines

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One piece RPG :: East Blue :: Baratie-
Skocz do: